Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 19 lipca 2024
Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
pochmurno
18°C

Dzień Otwarty "Laboratoria Przyszłości" w Naszej Szkole: zapoznanie z technologią i rozwijanie kreatywności

Ocena 0/5

27 marca br., nasza szkoła miała przyjemność brać udział w wyjątkowym wydarzeniu - Dniu Otwartym "Laboratoria Przyszłości". To niezwykłe wydarzenie pozwoliło uczniom na odkrycie fascynującego świata nowoczesnych technologii oraz rozwijanie swojej kreatywności.

Podczas tego pełnego wrażeń dnia, uczniowie mieli okazję zapoznać się z różnorodnymi technologiami i narzędziami, które stanowią nieodłączny element naszej przyszłości. Jednym z najbardziej porywających punktów programu było obserwowanie druku 3D. Uczniowie mieli okazję przyjrzeć się zarówno udanym, jak i nieudanym wydrukom, co pozwoliło im zrozumieć proces powstawania trójwymiarowych obiektów w technologii druku 3D.

Nie tylko obserwacja, ale i działanie były częścią tego wyjątkowego dnia. Uczniowie mieli szansę samodzielnie sterować robotami oraz tworzyć elementy za pomocą długopisu 3D, co pozwoliło im na bezpośrednie doświadczenie technologii przyszłości.

Wypalanie dekoracji wielkanocnych lutownicą okazało się być niezwykle interesującym zajęciem, łączącym technologię z tradycją świąteczną. Uczniowie mieli okazję wykazać się kreatywnością, tworząc unikalne dekoracje przy użyciu nowoczesnych narzędzi.

Nie zabrakło także działań związanych z multimediami. Nagrywanie relacji i scenek za pomocą kamery cyfrowej oraz robienie zdjęć aparatem cyfrowym pozwoliło uczniom na eksplorację świata wirtualnego i wyrażenie siebie poprzez różnorodne formy sztuki cyfrowej.

Jednak to nie koniec atrakcji tego dnia! Uczniowie mieli także okazję bawić się i rozwijać swoje umiejętności konstruktorskie poprzez zabawę z klockami. Tworzenie konstrukcji za pomocą klocków to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na rozwijanie kreatywności i umiejętności.

Dzień Otwarty "Laboratoria Przyszłości" był nie tylko okazją do nauki i eksperymentowania, ale także do integracji społeczności szkolnej oraz do wspólnego spędzania czasu w przyjaznej i kreatywnej atmosferze. Dzięki takim wydarzeniom, uczniowie mogą lepiej zrozumieć świat, w którym żyją, oraz zainspirować się do dalszego rozwoju i eksploracji nowych możliwości.

 /ACH

Galeria zdjęć

20240327LP (8) 20240327LP (2) 20240327LP (20) 20240327LP (23) 20240327LP (26) 20240327LP (31) 20240327LP (39) 20240327LP (47) 20240327LP (50) 20240327LP (53) 20240327LP (59) 20240327LP (81) 20240327LP (96) 20240327LP (160)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.