Gminny konkurs profilaktyczny ,,Asertywni- pozytywni"
Dnia 17 maja 2026 r. uczniowie klasy VII naszej szkoły wzięli udział w gminnym konkursie profilaktycznym ,,Asertywni- pozytywni”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Olszewce.
Podczas rozwiązywania zadań konkursowych uczniowie wykazali się wiedzą i umiejętnościami na temat prawa do wyrażania własnych myśli, uczuć i potrzeb w sposób jasny i stanowczy, przy jednoczesnym zachowaniu szacunku dla praw i uczuć innych osób.
Uczniowie godnie reprezentowali szkołę, a uczennica Lena Kruczyk zajęła I miejsce.
Gratulujemy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!