Podziękowanie za udział w akcji „Cała Polska Maluje Giga Laurkę”
Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała podziękowanie za udział w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Maluje Giga Laurkę dla Strażników Lasów”. Uczniowie z zaangażowaniem przygotowali prace plastyczne, wyrażając wdzięczność leśnikom za ich troskę o polskie lasy.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w tej wyjątkowej inicjatywie oraz gratulujemy otrzymanego wyróżnienia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!