Podziękowanie za udział w akcji „Żonkile”
Nasza szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom w podziękowaniu za udział w akcji społeczno-edukacyjnej „Żonkile”, upamiętniającej rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w to ważne przedsięwzięcie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!