Z sukcesami na konkursie poezji ks. Jana Twardowskiego
Nasi uczniowie wzięli udział w XXVII Konkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego organizowanym przez Zespół Szkół SIGiE w Ostrołęce.
Z ogromną radością informujemy, że Nadia Kowalczyk z oddziału przedszkolnego zdobyła II miejsce, zachwycając komisję konkursową piękną, pełną emocji interpretacją utworu. Aleksander Myśkiewicz, uczeń klasy V, otrzymał wyróżnienie za swoją prezentację poetycką.
Serdecznie gratulujemy naszym młodym recytatorom i życzymy kolejnych sukcesów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!