Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 24 kwietnia 2024
Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
pochmurno
5°C

Zabawa choinkowa w naszej szkole

Ocena 0/5

W dniu 8 lutego nasza szkoła zamieniła się w krainę magii i radości, gdyż odbył się u nas tradycyjny bal choinkowy oraz dyskoteka, które były niezapomnianą zabawą dla wszystkich uczniów.

Pierwsza część wydarzenia, dedykowana dla naszych najmłodszych uczniów z klas 0-III, rozpoczęła się o godz. 11:00. Sala sportowa zamieniła się w prawdziwe królestwo marzeń, gdzie dzieci mogły wcielić się w ulubione postacie z bajek, księżniczki, superbohaterów czy postaci z baśni. Kolorowe stroje i przebrania, brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki zaplatane przez starsze koleżanki i uśmiechy maluchów dopełniły magiczną atmosferę. Rodzice i młodsze rodzeństwo, które jeszcze nie uczęszczają do szkoły, również dołączyli do zabawy, tworząc niezapomniane chwile pełne uśmiechu i radości.

Natomiast po południu przyszedł czas na zabawę dla starszych uczniów z klas IV-VII. Nasza szkoła zamieniła się w klub taneczny, gdzie absolwenci ubiegłorocznego rocznika oraz wszyscy uczniowie mieli okazję przeżyć niezapomnianą dyskotekę. Absolwenci, którzy licznie przybyli na zaproszenie uczniów klasy VII, chętnie bawili się ze swoimi kolegami i koleżankami, wspominając czas spędzony w szkole. To było dla nich także doskonałe miejsce do dzielenia się nowymi doświadczeniami z nowych szkół oraz rozmów z nauczycielami, którzy zawsze pozostają dla nich wsparciem i przewodnikiem w ich edukacyjnej podróży.

Warto podkreślić, że nasz bal choinkowy i dyskoteka przypadły akurat na obchody Tłustego Czwartku, co dodatkowo wzbogaciło atmosferę imprezy. Dekoracja sali nawiązywała do tego karnawałowego święta, tworząc jeszcze bardziej magiczną i radosną atmosferę. A na wszystkich uczestników czekał również poczęstunek w postaci pysznych pączków, które stanowiły słodkie dopełnienie naszej zabawy.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się w przygotowanie dekoracji sali oraz za aktywny udział w naszym balu i dyskotece. Wasza radość i zaangażowanie sprawiły, że to wydarzenie było niezapomniane dla wszystkich!

Galeria zdjęć

20240208 (5) 20240208 (29) 20240208 (71) 20240208 (93) 20240208 (208) 20240208 (203) 20240208 (169) 20240208 (101)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.